Logo Pracuj.pl

Mechanik samochodowy

CBR CROSS BORDER RECRUITMENTO firmie

  • Norwegia
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 30
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:
    tygodniowa

Rekrutujemy dla

Norweskich serwisów autoryzowanych.

Twój zakres obowiązków

Rekrutujemy do pracy w serwisach autoryzowanych następujących marek:

Tesla, Volkswagen Audi & Skoda, Mercedes, Toyota, Land Rover, Citroen & Peugeot, Honda, Ford, BMW oraz do serwisów ogólnych, w których serwisowane są wszystkie marki pojazdów.

Wymagania pracodawcy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego (min. B1)
  • Wieloletnia praktyka w zawodzie mechanik samochodowy
  • Wykształcenie przynajmniej zawodowe w kierunku mechanik samochodowy oraz ważne prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Stawki między 220 nok za godzinę brutto do 260 nok
  • Zatrudnienie na norweskich warunkach
  • Każdy mechanik otrzymuje niezbędny do pracy sprzęt (strój roboczy, buty) oraz samodzielne stanowisko pracy
  • Wypłata przelewana na wskazane konto bankowe raz w tygodniu

CBR CROSS BORDER RECRUITMENT

Agencja pracy CBR Cross Border Recruitment Sp. Z.o.o (KRAZ 5500) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik samochodowy, Norwegia