Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Samochodowy

  • Suchy Las (pow. poznański), Poznań, Rokietnica (pow. poznański), Oborniki, Chludowo (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 06.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Oborniki (okolice), Poznań (okolice), Rokietnica (pow. poznański) (okolice), Chludowo (pow. poznański) (okolice), Suchy Las (pow. poznański)
    Miejsce pracy znajduje się w miejscowości Suchy Las (pow. poznański)

    Opis stanowiska:

    • Mechaniczna naprawa samochodów osobowych i sporadycznie busy
    • Usuwanie usterek i awarii
    • Obsługa urządzeń warsztatowych

    Wymagania:

    • Doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika samochodowego
    • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
    • Również mile widziane osoby z mniejszym doświadczeniem
    • Uczciwość, bezkonfliktowość
    • Mile widziana znajomość wulkanizacji
    • Poczucie odpowiedzialności
    • Dobra organizacja własnej pracy

    Oferujemy:

    • Forma zatrudnienia do uzgodnienia
    • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności
    • Dobre warunki pracy
    • Praca od poniedziałku do piątku

    Więcej informacji udzielimy telefonicznie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.