Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Samochodowy

MW MuchaAuto Sp. z o.o.

  • Krakowska 21, Oświęcim
    Oświęcim, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja

Krakowska 21

Oświęcim

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka pojazdów z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi

  • naprawy mechaniczne samochodów

  • wykonywanie okresowej obsługi technicznej samochodów marki Opel

  • obsługa przyrządu do kontroli geometrii zawieszenia

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe - kierunkowe

  • preferowani kandydaci ze stażem pracy w zawodzie

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • system szkoleń i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia

  • pracę w zintegrowanym zespole

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

MW MuchaAuto sp. z o.o. jest największym dealaerem Opla w Polsce i obecnie znajduje się w sześciu lokalizacjach: Bielsko-Biała, Gliwice, Mikołów, Oświęcim, Sosnowiec Tychy.

Każdy z oddziałów firmy MW MuchaAuto sp. z o.o. wyróżnia się atrakcyjną ofertą handlową i serwisową. Dzięki ogromnej różnorodnosci modeli marki Opel i najnowocześniejszym usuługom, MW MuchaAuto sp. z o.o. oferuje wszystko co związane z motoryzacją pod jednym dachem.

Salony MW MuchaAuto sp. z o.o. oferują odwiedzającycm możliwość porównania na miejscu ofert nowych samochodów marki Opel w najlepszych cenach. Możliwe jest także odbycie jazdy próbnej wybranym modelem. Ofertę nowych samochodów osobowych uzupełnia ogromny wybór pojazdów używanych, a dzięki najnowocześniejszym urządzeniom diagnostycznym i naprawczym, a także wysoko wykwalifikowanemu i doświadczonemu personelowi zapewniamy najwyższą jakość usług serwisowych zarówno z zakresu serwisu mechanicznego (gwarancyjnego i pogwarancyjnego) jak i napraw blacharsko-lakierniczych. Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych.

Firma MW MuchaAuto sp. z o.o. powstała dzięki połączniu dwóch znaczących dealerów Opla - Opel Mucha i Opel Wawrosz. Dzięki fuzji oferujemy najwyższą jakość i ułatwiony dostęp do świadczonych usług w 6 lokalizacjach na Śląsku i w Małopolsce.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty wieloletnich pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.

Przewiń do profilu firmy