Oferta pracy

Mechanik Samochodowy

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.O firmie

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.

Armii Krajowej 22

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna diagnostyka samochodów osobowych

  • Bieżąca konserwacja i przegląd

  • Dokonywanie napraw samochodów

  • Demontaż i montaż części samochodowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanik samochodowy lub elektromechanik

  • Szeroka wiedza z zakresu mechaniki samochodowej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Grupa Cichy – Zasada to jedna z największych firm dealerskich w branży motoryzacyjnej w Polsce. W naszym portfelu znajdziesz renomowane marki motoryzacyjne, z którymi współpracujemy już od 30 lat, takie jak Volkswagen, Skoda, Audi i Seat.

Przewiń do profilu firmy