Oferta pracy

Mechanik samochodowy

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.

  • Armii Krajowej 22, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Armii Krajowej 22

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów serwisowych i napraw pojazdów

  • Demontaż oraz montaż, wymiana podzespołów w pojazdach

  • Obsługa urządzeń warsztatowych oraz specjalistycznych narzędzi

  • Weryfikacja usterek

  • Znajomość standardów importerskich Grupy VW będzie dodatkowym atutem

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanik samochodowy lub elektromechanik

  • Szeroka wiedza z zakresu mechaniki samochodowej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat (praca zmianowa 8h w godzinach tj. 7.00-19.00)

  • stabilną pracę w jednej z największych grup dealerskich w Polsce

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o stałą podstawę i premię uzależnioną od wyników

  • program wdrożenia

  • dofinansowanie do karty sportowej oraz możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i pakietu medycznego

  • możliwość stałego rozwoju zawodowego podczas szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Grupa Cichy – Zasada to jedna z największych firm dealerskich w branży motoryzacyjnej w Polsce. W naszym portfelu znajdziesz renomowane marki motoryzacyjne, z którymi współpracujemy już od 30 lat, takie jak Volkswagen, Skoda, Audi i Seat.

Przewiń do profilu firmy