Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

THERMO CARS CHŁODNICTWO TRANSPORTOWE GRZEGORZ WARDĘGA

  • Wołczyńska 37, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Wołczyńska 37

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja przeglądów, konserwacji i napraw agregatów chłodniczych,

  • Instalacja nowych urządzeń w pojazdach,

  • Weryfikacja stanu technicznego agregatu chłodniczego po naprawie,

  • Dbałość o powierzone mienie Klienta oraz firmy,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne, mile widziane średnie,

  • Znajomość budowy samochodów,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze obsługi urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do zaangażowania,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Thermo Cars: od 15 lat Thermo Cars z najwyższą starannością zajmuje się wykonywaniem przeglądów, napraw bieżących oraz gwarancyjnych samochodowych agregatów chłodniczych. Jesteśmy autoryzowanym serwisem agregatów chłodniczych marek Hwa Sung Thermo i Zanotti. Naprawiamy agregaty chłodnicze wszystkich marek.

Zapraszamy na stronę thermocars.pl

Przewiń do profilu firmy

Nie obawiaj się, że nie znasz tematyki – nauczymy Cię w miesiąc podstaw. Pozwolą Ci one zdobyć nowe doświadczenie oraz adekwatne zarobki do umiejętności. Jeśli mechanika to coś co lubisz – Twój rozwój będzie dynamiczny.