Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

VOYAGER GROUP Z. Grabski, B. Nawrocka sp. j.

5 0008 000 brutto / mies.

Świętego Michała 20

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne przeprowadzanie diagnoz w obszarze specjalizacji przy użyciu urządzeń, narzędzi i pomocniczych środków diagnostycznych

  • Sporządzanie dokumentacji diagnozy, usterek

  • Samodzielne wykonanie naprawy zgodnie z przyjętym zleceniem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego

  • Znajomość obsługi komputera diagnostycznego

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Samodzielność i inicjatywa

  • Znajomość procedur technologicznych w obrębie części zamiennych i warsztatu

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w firmie o ugruntowanej sytuacji na rynku motoryzacyjnym