Oferta pracy

Mechanik Samochodowy

Dealer BMW Olszowiec

Ostrowska 330

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa, samodzielna naprawa pojazdów samochodowych oraz wykonywanie czynności eksploatacyjnych

  • Przygotowywanie pojazdów do odbioru

  • Przestrzeganie procedur i postępowanie zgodnie ze standardami marki BMW przekazywanymi na szkoleniach

  • Dbałość o własne stanowisko pracy

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy

  • Monitorowanie wyników swojej pracy oraz ich raportowanie

  • Rozwój umiejętności związanych z diagnostyką oraz naprawą pojazdów

Nasze wymagania

  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku samodzielnego Mechanika Samochodowego

  • Praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej, technologii napraw oraz budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych

  • Postawy zorientowanej na rozwój

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Czynnego prawa jazdy kat. B oraz wysokiej kultury jazdy

  • Gotowości do pracy od poniedziałku do piątku oraz w jedną sobotę w miesiącu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny (oparty na ilości sprzedanych roboczo godzin).

  • Własne stanowisko pracy i wózek narzędziowy

  • System profesjonalnych szkoleń zakończony prestiżowym certyfikatem BMW

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

Dynamiczny rozwój Dealer Olszowiec Sp. z o.o. Sp.k. oraz zmiany zachodzące na rynku motoryzacyjnym stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i rozwoju. Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta. Jeżeli jesteś gotowa/y na wyzwania w pracy dla czołowej marki segmentu Premium, to szukamy właśnie Ciebie.

Przewiń do profilu firmy