Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

POLAND - U.S. OPERATIONS sp. z o.o.

15 00016 000 brutto / mies.
  • Bukowska 34, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Bukowska 34

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

Praca obejmuje wymianę zużytych lub uszkodzonych części, takich jak pierścienie tłokowe, łożyska lub inne części silnika; zawory szlifierskie i regulacyjne; odbudowa gaźników; przeglądy przekładni; oraz naprawa układów wtrysku paliwa, oświetlenia i zapłonu oraz inne, powiązane obowiązki zgodnie z przydzielonymi zadaniami. Zarządzanie zespołem mechaników.

Nasze wymagania

Oczekujemy udokumentowanego doświadczenia w zakresie konserwacji, napraw i obsługi technicznej lekkich lub ciężkich ciężarówek, ciągników, pojazdów taktycznych, lotniczych systemów wsparcia naziemnego, generatorów, samolotów lub dowolnego sprzętu, pojazdów zasilanych olejem napędowym lub benzyną. Umiejętności naprawiania, przebudowy lub remontów główne podzespołów samochodów spalinowych, autobusów, ciężarówek lub ciągników. Biegłości w posługiwaniu się różnymi narzędziami ręcznymi, narzędziami diagnostycznymi, elektronarzędziami, miernikami uniwersalnymi.

Mile widziane doświadczenie w pracy ze sprzętem wojskowym.

Oczekiwane udokumentowane doświadczenie min 12 lat.

Angielski na poziomie minimum B2 (komunikatywny z umiejętnością czytania dokumentacji technicznej)

To oferujemy

  • Umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia do 3 lat

  • Możliwe zwolnienie z podatku PIT zgodnie z Umowy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki o wzmocnionej współpracy obronnej.

O nas

Poland-U.S. Operations Sp. z o.o. (PLUS Ops) specializes in the Polish-American defense relationship, and is dedicated to strengthening European and global security through project management and representational services. Headquartered in Warsaw, we act as a cost-effective Central European interface, assisting in the preparation and execution of defense and logistics projects. PLUS Ops supports military and government programs such as the European Deterrence Initiative, NATO Enhanced Forward Presence, and regional defense modernization.