Oferta pracy

Mechanik Samochodowy

MB Motors należący do Emil Frey Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie usterek;

  • Kompleksowa i samodzielna naprawa pojazdów osobowych/dostawczych marki Mercedes-Benz;

  • Prawidłowe opisywanie na zleceniach wykonanych prac;

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Mechanika, mile widziane doświadczenie w serwisach ASO i markach premium;

  • Cechuje Cię zamiłowanie do technologii i chcesz kontynuować swoją pracę zawodową w marce premium;

  • Posiadasz praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu mechaniki samochodowej, technologii napraw oraz budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych;

  • Do tego posiadasz czynne prawo jazdy kat. B oraz wysoką kulturę jazdy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę i stabilność zatrudnienia;

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny (oparty na ilości sprzedanych roboczogodzin);

  • System profesjonalnych szkoleń zakończony prestiżowym certyfikatem Mercedes-Benz;

  • Dostęp do najnowszych technologii;

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwój w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie;

  • Zniżkę na opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do karty sportowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program rekomendacji pracowników

MB Motors to dealer samochodów marki Mercedes Benz. Firma wchodzi w skład dużej grupy dealerskiej Emil Frey Polska, która zarządza w Polsce kilkunastoma autoryzowanymi punktami dealerskimi pod markami: Bawaria Motors, MB Motors, Lion Motors, City Motors, Bohemia Motors oraz centrum naprawcze PGArt Motors. MB Motors posiada punkty w lokalizacjach: Poznań, Piaseczno i Janki.

Przewiń do profilu firmy