Ta oferta pracy jest nieaktualna od 698 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Samochodowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.09.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Feu Vert Car Service Polska Sp. z o.o.

    Feu Vert Car Service jest siecią specjalistycznych warsztatów samochodowych.

    Do naszych serwisów w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie
    Numer referencyjny: MS/POZ/Pracuj
    Opis stanowiska:
    • naprawy mechaniczne;
    • przeglądy;
    • diagnostyka komputerowa;
    • montaż podzespołów;
    • wymiana opon, oleju, filtrów.
    Wymagania:
    • doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego;
    • umiejętność obsługi samochodów popularnych marek oraz doboru części samochodowych;
    • wykształcenie kierunkowe - zawodowe lub średnie;
    • chęć do pracy, uczciwość, dyspozycyjność.
    Oferujemy:
    • umowę o pracę;
    • bogaty pakiet socjalny;
    • motywujący system premiowy;
    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • przyjazną atmosferę w pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Poznań – Chartowo 606 854 794

    Poznań – Jugosłowiańska 606 804 119

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Feu Vert Car Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 303.