Mechanik samochodowy – Pracownik doposażenia samochodów nowych

  • Wejherowo, Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-09-11
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2017-10-11)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

K&K Wojtanowicz
Autoryzowany Dealer Mitsubishi Suzuki i KIA
Miejsce pracy: Gdynia, Wejherowo

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie napraw i przeglądów pojazdów
  • diagnostyka stanu technicznego pojazdów
  • doposażanie samochodów nowych w wybrane akcesoria (alarmy, czujniki parkowania itd.)
  • serwis opon i klimatyzacji

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku mechanika
  • wykształcenie zawodowe: mechanik samochodowy
  • bardzo dobra znajomość budowy pojazdów i technologii napraw pojazdów
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • dbałość o wysoką jakość naprawy
  • mile widziane uprawnienia diagnosty SKP

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w ramach ścieżki szkoleń.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się