Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik samochodowy (pracownik tymczasowy)

  • Herrenberg, Niemcy, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 24.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Axialus obecnie poszukuję pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Herrenberg, Niemcy

    Główne zadania:

    • Naprawa i serwis aut różnego typu,
    • Diagnostyka pojazdów,
    • Dokonywanie napraw i kontrola stanu technicznego pojazdów.

    Wymagania:

    • Znajomość jęz. niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
    • Doświadczenie w pracy mechanika samochodowego,
    • Wykształcenie zawodowe,
    • Dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
    • Wynagrodzenie: 13 € brutto/h + dodatki,
    • Dodatki: 25% za nadgodziny i nocki, 50% za niedziele, 100% za święta,
    • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
    • Pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych,
    • Darmowe zakwaterowanie – w pokojach 2 – osobowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.