Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

CKN Usługi Ubezpieczeniowe Sylwia KarszniaO firmie

  • Rybna 7
    Radom, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 01 sie 2021
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

CKN Usługi Ubezpieczeniowe Sylwia Karsznia

Rybna 7

Radom

Serwis Samochodowy w Radomiu Janusz Karsznia

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:

Mechanik - elektromechanik samochodowy - samodzielne stanowisko

Wymagania:

Zatrudnię mechanika - elektromechanika samochodowego z min. 5 letnim stażem pracy na samodzielnym stanowisku.

Oferujemy:

Warunki pracy i płacy bardzo dobre (w zależnści od kwalifikacji aplikanta).

Wymagania:

Oferujemy:

Ogłoszenie archiwalne