Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

Uliarczyk Sp. z o.o.O firmie

4 5008 000 brutto / mies.
  • Rybnik, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma ULIARCZYK SP. Z O.O. to autoryzowany dealer marki Peugeot i Citroen w Rybniku.

Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą samochodów nowych i używanych od 1999 roku. Posiadamy również autoryzowany serwis oraz dystrybucję części zamiennych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Uliarczyk Sp. z o.o. poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie kompleksowych napraw
  • Umiejętność diagnozowania oraz weryfikacja usterek
  • Sumienność, odpowiedzialność

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie w zakresie obsługi i napraw samochodów osobowych
  • Dokładność i skrupulatność
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie brutto od 4500,00 zł. do 8000,00 zł. oraz system premiowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne