Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

Emil Frey Retail Polska Sp. z o.o.

  • Rzgów

    Rzgów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka i naprawa samochodów zgodnie ze standardami ASO Subaru i Nissan,

  • wykonywanie napraw, przeglądów okresowych,

  • diagnozowanie usterek przy pomocy komputerów diagnostycznych,

  • doposażanie nowych samochodów,

  • dbałość o powierzone mienie, czystość i porządek na hali warsztatowej oraz stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej,

  • wiedza z zakresu elektryki samochodowej będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • wykształcenie kierunkowe elektromechanik/mechanik pojazdów samochodowych,

  • doświadczenie w zawodzie.

To oferujemy

  • perspektywę rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia techniczne),

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • motywacyjny system wynagrodzenia.

CV prosimy przesyłać poprzez przycisk Aplikuj.