Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Samochodowy

DZIUPLA 54 sp. z o.o.

  • Sady (pow. poznański)

    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • naprawa, renowacja pojazdów klasycznych

  • konserwacja i naprawa uszkodzonych części

  • dobór odpowiednich części

  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z wytycznymi warsztatu

Nasze wymagania

  • dobra znajomość mechaniki samochodowej - specjalizacja Mercedes

  • doświadczenie w naprawie i renowacji pojazdów zabytkowych

  • wiedza w zakresie elektromechaniki i diagnozowaniu pojazdów klasycznych

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie

  • Prawo Jazdy kategorii B - atutem będzie kategoria C

  • wysoka estetyka pracy

To oferujemy

  • prace w firmie o stabilnych warunkach zatrudnienia

  • możliwość rozwoju

  • komfortowe warunki pracy

  • przyjazną i niekorporacyjną atmosferę

  • pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy oraz premie uznaniowe

O nas

Specjalizuje się w renowacji samochodów klasycznych.

Kogo szukamy?

Pasjonata motoryzacji dla którego mechanika samochodowa jest sztuką a samochody zabytkowe miłością. Osoby dla której pielęgnacja klasycznych pojazdów jest czystą przyjemnością.