Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Samochodowy

PHU Witpol Witold GębickiO firmie

PHU Witpol Witold Gębicki

Jaskółek 21

Studzienice (pow. pszczyński)

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie usterek technicznych w samochodach osobowych,

  • Naprawa samochodów zgodnie z wymogami producenta,

  • Wykonywanie przeglądów okresowych,

  • Weryfikacja stanu technicznego pojazdu po naprawie,

  • Prowadzenie dokumentacji napraw,

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac,

  • Dbałość o powierzone mienie Klienta oraz firmy,

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,

  • Znajomość budowy samochodów,

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Autoryzowany Dealer marki Hyundai.

Przewiń do profilu firmy