Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

Project : Car

  • Dąbrowskiego 13, Swarzędz
    Swarzędz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Dąbrowskiego 13

Swarzędz

Twój zakres obowiązków

  • Między innymi:

  • · naprawy pojazdów mechanicznych,

  • · diagnozowanie usterek w pojazdach,

  • · obsługa serwisowa pojazdów mechanicznych,

  • · obsługa oraz naprawa układów klimatyzacji samochodowej,

  • · naprawy układów zawieszenia.

Nasze wymagania

  • wykształcenia: zawodowego, średniego lub wyższego,

  • wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej (mile widziane doświadczenie zawodowe w branży mechaniki samochodowej),

  • dyspozycyjności (praca zmianowa i w soboty),

  • energii i zaangażowania,

  • umiejętność szybkiego uczenia,

  • chęci pogłębiania wiedzy i umiejętności.

To oferujemy

  • Pracę w serwisie samochodowym Project : Car w Swarzędzu.

  • Umowa o pracę pełen etat,

  • Zatrudnimy również kandydatów w niepełnym wymiarze czasu pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Szkolenia z zakresu mechaniki pojazdowej i klimatyzacji samochodowej,

  • Możliwości awansu,

  • Miłą atmosferę,

  • Wpływ na rozwój firmy,

  • Pracę w miłym, młodym dynamicznie rozwijającym się zespole.

O nas

PROJECT : CAR marka należąca do Pearl Crown Sp. z o.o..

Od kilku lat rozwijająca się firma, która stawia na ludzi młodych nie tylko wiekiem ale także młodych w spojrzeniu na świat i możliwości. Motoryzacja to spełnianie naszych pasji a zadowolenie klienta to nasz cel zdobywany każdego dnia.

PROJECT: CAR – Najlepszy sposób na sprawny samochód!