Logo Pracuj.pl

Mechanik samochodowy

M4K GarageO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Diagnoza i skuteczna naprawa usterek samochodowych,
  • Ścisła współpraca z Doradcami Serwisowymi,
  • Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy,
  • Wykonywanie innych prac zleconych na rzecz serwisu.

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie techniczne o profilu samochodowym,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Posiadasz umiejętności logicznego myślenia i czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej,
  • Lubisz wyzwania, chętnie rozwijasz wiedzę zawodową uczestnicząc w szkoleniach,
  • Cechuje Cię dobra organizacja pracy, samodzielność, staranność i odpowiedzialność,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznych warunkach,
  • Pracę pełną wyzwań i ciekawych projektów,
  • Możliwość samodoskonalenia i rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Umowę o pracę,

O nas

M4K Garage Szczecin aktualnie poszukuje Mechaników samochodowych.

M4K Garage to dynamicznie rozwijająca się marka warsztatowa, działająca na zasadach franczyzy. Nasi partnerzy biznesowi otrzymują wiedzę pozwalającą na rozwinięcie swojej działalności motoryzacyjnej pod naszym brandem, a także na naszych wytycznych, które wciąż doskonalimy. Dążymy do wypłowienia "patologii warsztatowej" z jaką często posiadacze samochodów mają okazję się spotkać.

Dołącz do naszego zespołu jeśli podzielasz naszą wizję, a Twoją pasją jest motoryzacja i mechanika pojazdowa, z proklienckim podejściem!

Mechanik samochodowy, Szczecin