Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
PHU "SMH Toruń" Jacek Myśliński

Mechanik samochodowy

PHU "SMH Toruń" Jacek MyślińskiO firmie

  • Szosa Lubicka 15, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 15 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Szosa Lubicka 15

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu serwisowym i przydzielonych przez Mistrza Serwisu

  • Rzetelna rejestracja czasu pracy oraz pozostałych kategorii zgodnie z przyjętym i zainstalowanym systemem pomiaru czasu pracy

  • Dbałość o wysoką jakość naprawy

  • Wykonywanie napraw zgodnie z arkuszami przeglądowymi i literaturą techniczną

  • Sporządzenie dokumentacji technicznej zlecenia naprawy zgodnie z procesem serwisowym

  • Samodzielną naprawę w oparciu o technologię producenta

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • min. 2-3 letnie doświadczenie na w/w stanowisku

  • znajomość diagnostyki samochodowej (mile widziana znajomość aut z grupy Hyundai)

  • samodzielne diagnozowanie usterek

  • wiedza z zakresu elektryki samochodowej( mile widziana)

  • Rzetelność i uczciwość

  • dobrze zorganizować pracę

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Bogaty program szkoleń wewnętrznych oraz z ramienia Importer

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę oraz pracę w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.