Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Samochodowy

  • Ustroń, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Wanicki jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży oraz 7 oddziałów zlokalizowanych w południowej
    w Polsce. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ustroń
    Katowicka 148

    Zakres obowiązków:

    • bieżący serwis  samochodów ciężarowych
    • diagnozowanie i naprawa usterek
    • wymiana i naprawa zespołów, podzespołów oraz układów pojazdów
    • przeglądy serwisowe

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe
    • doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy
    • dyspozycyjność, dokładność, sumienność
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwości rozwoju w strukturach organizacji
    • niezbędne narzędzia pracy
    • dogodną lokalizację z miejscem parkingowym
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
    za pomocą przycisku aplikuj lub kontakt telefoniczny.
    Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

    Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.