Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy VW

G&G Auto Rzeszow sp. z o.o.O firmie

  • Lubelska 50E
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

G&G Auto Rzeszow sp. z o.o.

Lubelska 50E

Rzeszów

Grupa G&G Auto to autoryzowany dealer marek Volkswagen, Audi, SEAT i Skoda działająca już od ponad 28 lat na podkarpackim a teraz również lubelskim rynku, jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą w związku z czym poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków (skrócony):

  • naprawa samochodów zgodnie z procedurą napraw
  • przeglądy i wykonywanie geometrii
  • bieżące naprawy i wymiana części eksploatacyjnych
  • kontrola stanu technicznego pojazdów
  • praca z komputerem diagnostycznym
  • współpraca z mistrzami

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego – techniczne, preferowany kierunek: mechanik pojazdów samochodowych
  • podstawowej wiedzy na temat naprawy samochodu
  • zaangażowania, dyspozycyjności
  • gotowości do pracy zmianowej
  • dokładności
  • chęci do pracy i rozwoju
  • umiejętności pracy w zespole
  • otwartości na szkolenia i doskonalenia się

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym,
  • dodatkowe systemy motywacyjne
  • udział w szkoleniach wewnętrznych

Ogłoszenie archiwalne