Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy w dziale serwisu Volvo

Autogala Sp. z o.o.O firmie

  • Toruńska 90, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Autogala Sp. z o.o.

Toruńska 90

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie usterek,

  • wykonywanie na najwyższym poziomie bieżących napraw i czynności eksploatacyjnych,

  • wymiana opon i wyważanie kół.

Nasze wymagania

  • znajomość budowy samochodów i technologii napraw,

  • doświadczenie w naprawie pojazdów,

  • otwartość i chęć dalszego rozwoju zawodowego,

  • prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny.

To oferujemy

  • rozbudowany program szkoleń technicznych i produktowych umożliwiających ciągły rozwój kompetencji,

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie Autogala – punkcie dealerskim VOLVO działającym od 2004 roku,

  • system wynagrodzeń doceniający osiągane rezultaty.