Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Samochodowy w Salonie Opel

Bílabúð Benna ehf. – Porsche IcelandO firmie

  • Reykjavik, Islandia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • ustalanie przyczyn wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdu metodami diagnostyki technicznej

  • wykonywanie napraw, przeglądów i doposażeń pojazdów mechanicznych

  • praca przy samochodach z silnikami elektrycznymi i hybrydowymi

  • współpraca z magazynem działu części

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne i/lub elektromechanika

  • doświadczenie przy pracy z silnikami hybrydowymi i elektrycznymi

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • znajomość obsługi komputera oraz serwisowych urządzeń diagnostycznych

  • umiejętność pracy w zespole

  • potwierdzone doświadczenie pracy w Oplu

  • prawo jazdy kat B

  • komunikatywny język angielski

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, możliwość pomocy przy przeprowadzce na Islandie (zakwaterowanie)

  • kontakt z nowościami branżowymi

  • realną możliwość rozwoju i samorealizacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w zintegrowanym zespole