Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Samochodowy w serwisie sieci Bosch Service

Auto Watin S.J.

5 0006 200 brutto / mies.
  • Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

    Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i diagnostyka samochodów połączona z testem komputerowym (KTS)

  • wykonanie napraw w samochodach różnych marek zgodnie z ustaleniami i zaleceniami producentów

  • posługiwanie się i wykorzystywanie dostępnej informacji technicznej

  • przygotowanie samochodów do sprzedaży – ocena stanu technicznego

  • wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego, związanych z działalnością merytoryczną firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie techniczne

  • DOŚWIADCZENIE w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień mechaniki samochodowej oraz budowy i konstrukcji pojazdów

  • dokładność i rzetelność

  • doświadczenie w obsłudze różnych marek będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • pracę jednozmianową 8-16

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • benefity: dofinansowanie do karty Multisportu, atrakcyjny system ubezpieczeń grupowych

O nas

Auto Watin s.j. z siedzibą w Baranowie poszukuje kandydata na stanowisko: