Logo Pracuj.pl

Mechanik Samochodowy w serwisie SPECBOX

SPECBOXO firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

SPECBOX

Krzysztofa Kolumba 41

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych samochodów osobowych i dostawczych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z zakresu naprawy pojazdów osobowych/dostawczych
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii
  • Opiekę medyczną w Luxmed dla Ciebie i Twoich najbliższych
  • Dofinansowanie karty Benefit Multisport
  • Zniżki na zakup samochodów nowych oraz używanych w naszych spółkach (Grupa PGD oraz Autopunkt)
  • Zniżki na produkty i usługi w Holding1: wynajem samochodu z Grupy Express, Traficar, zakup motocykli i motorowerów crossowych SurRon, Horwin, quadów elektrycznych Eco Charger oraz elektrycznych hulajnóg SMiGi)
  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

SPECBOX to niezależny serwis motoryzacyjny specjalizujący się w naprawie samochodów w 5-tym i w kolejnych latach eksploatacji. Jesteśmy pierwszym w Polsce serwisem, który cały proces umówienia przeniósł do Internetu.

Jesteśmy częścią Holding1.

Mechanik Samochodowy w serwisie SPECBOX, Krzysztofa Kolumba 41, Szczecin