Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik Samochodowy w serwisie SPECBOX

SPECBOX

  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

SPECBOX

Krzysztofa Kolumba 41

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych samochodów osobowych i dostawczych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z zakresu naprawy pojazdów osobowych/dostawczych

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii

  • Opiekę medyczną w Luxmed dla Ciebie i Twoich najbliższych

  • Dofinansowanie karty Benefit Multisport

  • Zniżki na zakup samochodów nowych oraz używanych w naszych spółkach (Grupa PGD oraz Autopunkt)

  • Zniżki na produkty i usługi w Holding1: wynajem samochodu z Grupy Express, Traficar, zakup motocykli i motorowerów crossowych SurRon, Horwin, quadów elektrycznych Eco Charger oraz elektrycznych hulajnóg SMiGi)

  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

SPECBOX

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

SPECBOX to niezależny serwis motoryzacyjny specjalizujący się w naprawie samochodów w 5-tym i w kolejnych latach eksploatacji. Jesteśmy pierwszym w Polsce serwisem, który cały proces umówienia przeniósł do Internetu.

Jesteśmy częścią Holding1.

Przewiń do profilu firmy