Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Samochodowy

DOM VOLVO CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

DOM VOLVO CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Puławska 558/560

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie napraw zgodnie z technologią naprawy

  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • umiejętność diagnostyki i naprawy sieci CAN

  • rzetelność, sumienność oraz znakomita organizacja pracy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • ciekawą pracę w renomowanym koncernie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • atrakcyjny pakiet socjalny

  • praca zmianowa po 8h w przedziale czasowym 7:00:22.00

  • wsparcie w szkoleniach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne