Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

Serwis Auto SzymczykO firmie

Serwis Auto Szymczyk

Połczyńska 82

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie i diagnozowanie usterek,

  • wykonywanie przeglądów okresowych,

  • wykonywanie uzgodnionych napraw.

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe,

  • staranność w wykonywaniu przeglądów i napraw,

  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej.

To oferujemy

  • stabilną pracę i atrakcyjne warunki,

  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.

Obecnie jesteśmy serwisem niezależnym wielomarkowym. W tradycji naszej firmy są wieloletnie autoryzacje i doświadczenia w świadczeniu usług serwisowych. Stosujemy profesjonalne narzędzia, oraz zaplecze serwisowe i techniczne, które wspomaga wykonywanie napraw na wysokim poziomie zapewniając wysoką jakość świadczonych usług.

Przewiń do profilu firmy