Logo Pracuj.pl

Mechanik samochodowy

Serwis Auto SzymczykO firmie

Serwis Auto Szymczyk

Połczyńska 82

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie i diagnozowanie usterek,
  • wykonywanie przeglądów okresowych,
  • wykonywanie uzgodnionych napraw.

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe,
  • staranność w wykonywaniu przeglądów i napraw,
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej.

To oferujemy

  • stabilną pracę i atrakcyjne warunki,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.

Obecnie jesteśmy serwisem niezależnym wielomarkowym. W tradycji naszej firmy są wieloletnie autoryzacje i doświadczenia w świadczeniu usług serwisowych. Stosujemy profesjonalne narzędzia, oraz zaplecze serwisowe i techniczne, które wspomaga wykonywanie napraw na wysokim poziomie zapewniając wysoką jakość świadczonych usług.

Mechanik samochodowy, Połczyńska 82, Warszawa