Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

B&B Bosch Car Serwis

3 5008 000 brutto / mies.

Wałbrzyska 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • naprawy mechaniczne samochodów osobowych - przeglądy okresowe, wymiana podzespołów eksploatacyjnych tj. ukł. hamulcowy, zawieszenie, ukł. kierowniczy, ukł. wydechowy,

  • diagnostyka usterek mechanicznych,

  • diagnostyka usterek elektrycznych i elektronicznych, praca z interfejsami diagnostycznymi,

  • diagnostyka i naprawy ukł. klimatyzacji, wymiana opon.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe

  • znajomość obsługi typowych urządzeń wyposażenia warsztatowego

  • umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej

  • dokładność i sumienności w wykonywaniu obowiązków

  • punktualność i zaangażowanie

  • dbanie o powierzone miejsce pracy

  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po 3 mies. okresie próbnym

  • pełny etat

  • wynagrodzenie w zależności od ilości wykonanych zleceń

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

O nas

Profesjonalny serwis samochodowy działający od 30 lat w Warszawie przy ul. Wałbrzyskiej (Mokotów), a od 15 lat należący do autoryzowanej sieci serwisów Bosch Car Service zatrudni samodzielnego mechanika/elektronika samochodowego do pracy przy naprawach i obsłudze samochodów osobowych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.