Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Samochodowy

Euroservice, Autoryzowany Dealer Volvo

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Płowiecka 62

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna i kompleksowa naprawa pojazdów samochodowych

  • Obsługa pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych

  • Utrzymanie właściwego stanu stanowiska (urządzenia i narzędzia)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej (praktycznej i teoretycznej)

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego mechanika

  • Umiejętność obsługi specjalistycznych urządzeń – mile widziana

  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szansę rozwoju kariery zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w doświadczonym zespole pracowników przy nowoczesnych technologiach samochodowych

  • Dofinansowanie pakietu sportowego i medycznego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Euroservice – Autoryzowany dealer Volvo funkcjonuje na rynku od 1967 roku i zapisuje się tym samym na kartach historii jako pierwszy dealer Volvo w Polsce. Bazując na ponad pięciu dekadach doświadczenia udało nam się osiągnąć pozycję największego dystrybutora marki Volvo w naszym kraju. Obecnie dysponujemy dwoma salonami, w dwóch lokalizacjach – przy ul. Płowieckiej 62 oraz w Al. Jerozolimskich 239 w Warszawie

Przewiń do profilu firmy