Logo Pracuj.pl

Mechanik Samochodowy

Gołembiewscy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zlecone prace na rzecz serwisu mechanicznego
  • przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz sporządzanie protokołów przyjęcia;
  • sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych
  • ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów
  • dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu
  • sprawdzanie i ustawianie zbieżności kół pojazdu
  • kontrolowanie i ustawianie świateł pojazdu
  • wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu, w tym: silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innych
  • mycie oraz czyszczenie części i podzespołów
  • sprawdzanie jakości wykonanych prac obsługowo-naprawczych poprzez jazdę próbną oraz za pomocą urządzeń diagnostycznych
  • organizowanie i utrzymywanie w czystości stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość mechaniki samochodowej
  • duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilną pracę opartą na umowie o pracę oraz wynikach przerobowych
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

Gołembiewscy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Gołembiewscy to firma najbardziej znana jako salony marki Mazda.

Działalność prowadzimy w Białymstoku, Ełku oraz Warszawie. Głównym celem w każdym dziale firmy jest próba osiągania bardzo dobrych i długotrwałych relacji z naszymi klientami oraz nastawienie na przyjazny, uczciwy i bliski kontakt. Staramy się każdego klienta traktować w sposób indywidualny oraz jesteśmy gotowi do autentycznej pomocy. W naszych relacjach mamy nadzieję spełniać wszystkie oczekiwania obecnych i przyszłych klientów. Podejście takie wynika z doboru świetnej kadry zaangażowanych pracowników oraz aktywnie uczestniczących w życiu firmy członków rodziny Gołembiewskich. Z tego też względu poszukujemy do naszego zespołu osobę dynamiczną i chętną do pracy. Jeśli jesteś osobą sympatyczną, ambitną i chcesz pracować w zgranym zespole - to powinna być oferta dla Ciebie. Pomimo wymaganej wiedzy motoryzacyjnej - zapraszamy do aplikowania osoby, które pod naszymi skrzydłami pozyskają tą wiedzę.

Mechanik Samochodowy, Warszawa