Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Samochodowy

CAROLINA CAR COMPANY J. MAJDECKI, M. OLESIŃSKI, P. SÓJKA sp.k.

Aleja Prymasa Tysiąclecia 54

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa okresowa pojazdów.

  • Naprawy i diagnostyka pojazdów marki Toyota.

  • Wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac.

  • Dbanie o swoje stanowisko pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne,

  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej oraz eksploatacji pojazdów samochodowych,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Odpowiedzialność, rzetelność,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Mile widziane doświadczenie w naprawach samochodów marki TOYOTA.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowym,

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny,

  • Własne stanowisko pracy,

  • Rozwój i szkolenia,

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,

  • Opiekę medyczną oraz możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień