Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

"TOYOTA - BIELANY" AUTORYZOWANY DEALER TOYOTY MOTOR POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Salon Samochodowy Toyota Bielany, to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. To dzięki naszym Pracownikom mamy tak wielu zadowolonych Klientów i to dzięki nim wygrywamy kolejne prestiżowe konkursy. Najważniejszą cechą, którą staramy się pielęgnować w naszym salonie jest obsługa Klienta, którego zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Staramy się, żeby każdy dzień naszej pracy był spełnieniem naszego hasła – „ Spokój z Bielan, technologia z Japonii.”

Opis stanowiska

  • Wykonywanie przeglądów samochodowych
  • Naprawa i wymiana podzespołów samochodu
  • Obsługa urządzeń warsztatowych
  • Przestrzeganie procedur i ustalonych zasad firmy
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i narzędzia
  • Współpraca z doradcami serwisowymi

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Mechanika Samochodowego
  • Znajomość budowy pojazdów samochodowych
  • Prawo jazdy kat.B, gotowość do prowadzenia pojazdów samochodowych
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne