Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Samochodowy

ASO WYSOCKIEGO SP. J.O firmie

  • Piotra Wysockiego 27
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ASO WYSOCKIEGO SP. J.

Piotra Wysockiego 27

Warszawa

ASO WYSOCKIEGO PEUGEOT to autoryzowana stacja obsługi pojazdów marki Peugeot w Warszawie z 36 letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy rodzinną firmą działającą według najwyższych międzynarodowych standardów marki. Nasi doświadczeni pracownicy świadczą profesjonalne usługi dla klientów biznesowych, flotowych oraz indywidualnych. Tworzymy zgrany zespół i chętnie dzielimy się wiedzą.

Opis stanowiska:

  • Diagnozowanie usterek i weryfikacja stanu technicznego pojazdu
  • Kompleksowa naprawa pojazdów zgodnie ze standardami autoryzowanej stacji obsługi
  • Kontrola jakości wykonanych prac
  • Wykonywanie przeglądów okresowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w serwisie samochodowym na podobnym stanowisku
  • Umiejętność w zakresie diagnostyki i wykonywania napraw
  • Wiedza z zakresu mechaniki samochodowej
  • Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe
  • Rzetelność, umiejętności pracy samodzielnej, odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Premie i dodatki
  • Szkolenia
  • Dobrą atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne