Mechanik samochodowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 20.07.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 19.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Serwis Auto Szymczyk

    Obecnie jesteśmy serwisem niezależnym wielomarkowym. W tradycji naszej firmy są wieloletnie autoryzacje i doświadczenia w świadczeniu usług serwisowych. Stosujemy profesjonalne narzędzia, oraz zaplecze serwisowe i techniczne, które wspomaga wykonywanie napraw na wysokim poziomie zapewniając wysoką jakość świadczonych usług.

            W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie i diagnozowanie usterek,
    • wykonywanie przeglądów okresowych,
    • wykonywanie uzgodnionych napraw

    Oczekujemy:

    • minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego
    • staranności w wykonywaniu przeglądów i napraw
    • umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej
    Oferujemy:
    • stabilną pracę i atrakcyjne warunki,
    • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Serwis Auto Szymczyk z siedzibą w Warszawie przy ulicy Połczyńskiej 82 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Serwis Auto Szymczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 82. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.