Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik samochodowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-08-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    "RRG Warszawa”

    Największy Koncesjoner Renault i Dacii w Polsce,
    będący częścią koncernu Renault oraz największej w Europie
    sieci dystrybucyjnej konstruktora - Renault Retail Group
    poszukuje utalentowanych i doświadczonych osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Podstawowe zadania:

    • diagnozowanie stanu technicznego pojazdów,
    • wykonywanie kompleksowych napraw,
    • usuwanie usterek i awarii,
    • obsługa urządzeń warsztatowych.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • wykształcenie średnie techniczne,
    • 3-letni udokumentowany staż na stanowisku mechanika samochodowego,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • bogaty pakiet socjalny.

    Zapewnimy Ci również:

    umowę o pracę
    ubezpieczenie, opiekę zdrowotną oraz kartę sportową
    zniżki na produkty i usługi firmy
    profesjonalne szkolenia dotyczące marki Renault i Dacia
    bony podarunkowe na święta
    wybór lokalizacji pracy spośród
    5 oddziałów w Warszawie

    Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie ofert na adres:

    „Renault Retail Group Warszawa” Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 156, Warszawa 02-326

    lub za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renault Retail Group Warszawa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod poczt. 02-326), przy Al. Jerozolimskich 156, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”, z którym może Pani/Pan skontaktować się pod adresem e-mail: [email protected].

    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora. Jeżeli chce Pan/Pani dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Renault Retail Group Warszawa, należy odwiedzić stronę dostępną pod linkiem [kliknij tutaj].