Logo Pracuj.pl

Mechanik Samochodowy

Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.

Aleja Prymasa Tysiąclecia 64

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów serwisowych i napraw pojazdów
  • Demontaż oraz montaż, naprawa i wymiana podzespołów w pojazdach
  • Obsługa urządzeń warsztatowych oraz specjalistycznych narzędzi
  • Weryfikacja usterek mechanicznych
  • Diagnostyka pojazdów

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu napraw pojazdów
  • Wiedza techniczna / umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Zorientowanie na Klienta oraz nastawienie na realizację celów biznesowych i osiąganie wyników
  • Dyspozycyjność, możliwość pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B (kat. A będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Możliwość związania swojej kariery ze stabilnym koncernem międzynarodowym o bardzo wysokich standardach
  • Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do osiąganych wyników
  • Pakiet benefitów w tym prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Inchcape Motor Polska oddział międzynarodowego koncernu Inchcape plc, obecny w Polsce od 2004 roku i posiadający 3 odziały: w Warszawie, we Wrocławiu i w Swadzimiu k. Poznania. Dealer marek BMW, MINI oraz BWM Motorrad. Nagrodzony przez BMW Polska tytułami Najlepszego Dealera roku 2021.

Mechanik Samochodowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia 64, Wola, Warszawa