Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

AB - CAR GROUP sp. z o.o.O firmie

3 0006 000 brutto / mies.
  • Polna 42
    Wiązowna (pow. otwocki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

AB - CAR GROUP sp. z o.o.

Polna 42

Wiązowna (pow. otwocki)

AB CAR GROUP jest niezależnym serwisem samochodów marek premium. Od 25 lat specjalizujemy się w mechanice pojazdowej VOLVO. Opiekujemy się także samochodami innych marek takich jak AUDI, BMW, MERCEDES czy PORSCHE.

Nasz serwis wyposażony jest w 7 stanowisk roboczych z najnowszymi urządzeniami do diagnostyki, nowoczesną lakiernię i blacharnię, pomieszczenie do tuningu samochodów oraz myjnię. Mieścimy się w miejscowości Wiązowna niedaleko Warszawy.

Nasz zespół mechaników składa się z wykwalifikowanych, ambitnych specjalistów.

Świadczymy usługi z zakresu:

  • przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • serwisu mechaniki pojazdowej
  • serwisu elektryki pojazdowej
  • napraw silników i skrzyń biegów
  • napraw systemów klimatyzacji
  • regeneracji podzespołów (turbosprężarki, automatyczne skrzynie biegów, przekładnie kierownicze, napędy 4X4)
  • bezgotówkowej likwidacji szkód komunikacyjnych,
  • tuningu mechanicznego
  • tuningu elektronicznego
  • detailingu samochodów

Serwisujemy samochody typowe jak i te wyposażone w jednostki V8, V10 i V12.

Jakie zadania wiążą się z tym stanowiskiem:

  • Naprawy mechaniczne,
  • Przeglądy samochodowe,
  • Diagnostyka komputerowa,
  • Wymiana hamulców, olejów, filtrów, rozrządów,
  • Naprawy układów zapłonowych,
  • Naprawy układów zawieszenia.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego,
  • Umiejętność napraw i obsługi aut popularnych marek,
  • Sumienność, odpowiedzialność, terminowość,
  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną,
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dobrze rozwiniętej i rozwojowej firmie,
  • Bardzo dobre warunki pracy oraz świetną atmosferę w ambitnym zespole,
  • Pracę z nowoczesnym, bezpiecznym i zaawansowanym sprzętem.

Ogłoszenie archiwalne