Oferta pracy

Mechanik Samochodowy

PEOPLE Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta Inchcape Motor Polska (Bravo Auto) poszukujemy Kandydatów na stanowisko Mechanika Samochodowego w Oddziale we Wrocławiu

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów serwisowych i napraw pojazdów

  • Demontaż oraz montaż, naprawa i wymiana podzespołów w pojazdach

  • Obsługa urządzeń warsztatowych oraz specjalistycznych narzędzi

  • Weryfikacja usterek, diagnostyka

Wymagania pracodawcy

  • Minimum rok doświadczenia w pracy/stażu w serwisie samochodowym

  • Wiedza z zakresu napraw pojazdów

  • Wiedza techniczna / umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Zorientowanie na Klienta oraz nastawienie na realizację celów biznesowych i osiąganie wyników

  • Prawo jazdy kat. B (kat. A będzie dodatkowym atutem)

  • Dyspozycyjność, możliwość pracy w systemie zmianowym

Pracodawca oferuje

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy oraz pakiet benefitów pozapłacowych

  • Udział w szkoleniach – możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Od 24 lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami, a pracodawcami.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403

Przewiń do profilu firmy