Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do WROBUD SP. Z O.O. z siedzibą w: SZCZECIŃSKA 7, 54-517 WROCŁAW (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

WROBUD SP. Z O.O.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 16 lut 2023
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów okresowych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta,

  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pojazdów zgodnie z technologią producenta,

  • Wykonywanie innych czynności obsługi pojazdu zleconych przez Klienta,

  • Obsługi narzędzi diagnostycznych,

  • Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego narzędzi/ urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,

  • Doświadczenie na w/w stanowisku, zatrudnimy również osoby do przyuczenia,

  • Mile widziana znajomość pojazdów Grupy Stellantis,

  • Znajomość diagnostyki samochodowej,

  • Rzetelność i uczciwość,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Obsługa komputera,

  • Silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw,

  • Inicjatywa w działaniu,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie, o stabilnej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Motywacyjny system wynagradzania,

  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowy,

  • Możliwość dalszego rozwoju oraz szkoleń,

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.

O nas

Nieustający rozwój sektora motoryzacyjnego firmy Wrobud Sp. z o.o. - lidera w branży - powoduje, że do naszych autoryzowanych Salonów marek Kia, DS Automobiles, Citroën, Peugeot, poszukujemy Pracowników. Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, Twoja wewnętrzna siła i motywacja sprawia, że konsekwentnie osiągasz wyznaczone cele, a nastawienie na wynik dodaje Ci tylko wigoru, zapraszamy do złożenia aplikacji.