Ta oferta pracy jest nieaktualna od 564 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik samochodowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Wróbel to firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym. Od prawie 25 lat posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów marki Mercedes-Benz, a od 2010 r. również marki Mazda. Sieć salonów i serwisów dealera to obecnie dziewięć oddziałów Mercedes-Benz, zlokalizowanych we Wrocławiu, Opolu, Jeleniej Górze, Pietrzykowicach, Lubinie, Zielonej Górze, Częstochowie i Straszynie k. Gdańska, a także dwa oddziały Mazdy w Opolu i Lubinie.  Ponadto dealer posiada najnowocześniejsze Centrum Blacharsko-Lakiernicze, które od 2012 r. działa w Pietrzykowicach k. Wrocławia.

    Grupa Wróbel to ceniona marka rynku dealerskiego, uznana przez klientów i ekspertów, utytułowana w wielu prestiżowych konkursach.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr Ref.: DS/17/02

    WTM MOTORS to serwis samochodów osobowych i dostawczych, sygnowany marką GRUPA WRÓBEL. Posiada szeroką ofertę napraw mechanicznych samochodów wszystkich marek. WTM MOTORS to jakość ASO w niższej cenie.

    Zakres obowiązków:

    • Diagnostyka, obsługa oraz naprawa samochodów osobowych

    Wymagania:

    • Bardzo dobra i wszechstronna znajomości zagadnień mechaniki samochodowej
    • Mile widziane umiejętności: naprawa układów klimatyzacji, obsługa stanowiska do regulacji geometrii zawieszenia, znajomość podstaw elektryki i elektroniki samochodowej
    • Dbałość o powierzone narzędzia i czystość stanowiska pracy
    • Wysoka kultura osobista i chęć poszerzania zdobytej wiedzy
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Sposób aplikacji

    Aplikacje wraz z numerem referencyjnym oraz klauzulą o ochronie danych osobowych