Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy z Autoryzowanym Serwisie Lexus

Toyota Walder

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

aleja Grunwaldzka 270

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • obsługa oraz naprawa pojazdów samochodowych

  • obsługa urządzeń diagnostycznych

  • dbałość o stanowisko pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanik samochodowy

  • znajomość budowy pojazdów

  • podstawy znajomości elektroniki samochodowej

  • znajomość diagnostyki samochodowej

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania

  • rozwój zawodowy - szkolenia w Akademii Toyoty i Lexusa

  • liczne benefity pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Walder jest właścicielem autoryzowanych stacji dilerskich: Lexus Trójmiasto w Gdańsku, Toyota Professional – autoryzowany salon Toyoty w Gdańsku, autoryzowanych salonów Toyoty w Chwaszczynie, Rumii oraz Grudziądzu.

Dołączając do naszego zespołu, dołączasz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, dającej stabilność zatrudnienia.

W obliczu COVID-19 firma jako jedna z nielicznych w branży motoryzacyjnej, utrzymała zatrudnienie na tym samym poziomie co przed epidemią.

Przewiń do profilu firmy