Mechanik - Serwisant Maszyn Budowlanych - Podestów Ruchomych

AA HerkulesO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma AA HERKULES specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży podestów ruchomych.

Więcej informacji o nas na naszych stronach internetowych:

www.podestyruchome.pl

Opis stanowiska:

  • naprawy oraz serwisowanie podestów ruchomych należących do firmy
  • współpraca z pozostałymi serwisantami zatrudnionymi w firmie

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku serwisanta podestów ruchomych lub serwisanta maszyn budowlanych, wózków widłowych
  • znajomość elektromechaniki i hydrauliki siłowej
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana umiejętność spawania

Oferujemy:

  • przeszkolenie w zakresie serwisowania podestów ruchomych,
  • stałą pracę od zaraz w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i miłą atmosferę.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy