Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik - Serwisant maszyn i urządzeń

Cream Serwis Sp. z o.o.

4 0009 000 brutto / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie przyczyn oraz usuwanie awarii u klienta

  • montaż nowych urządzeń przemysłowych branży spożywczej

  • wykonywanie przeglądów okresowych

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat.B

  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki oraz automatyki

  • wykształcenie techniczne

  • odpowiedzialność, solidność oraz wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • dyspozycyjność związana z wyjazdami

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie

  • samochód, telefon, iPad

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ogólnokrajowym zasięgu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Cream Serwis Sp. z o.o. to firma, która już od wielu lat wiedzie prym na rynku w branży obsługi technicznej maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Mobilny Serwisant Maszyn i Urządzeń Przemysłowych branży spożywczej na terenie Polski Centralnej