Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik - Serwisant maszyn ogrodniczych

Szop Market O firmie

  • Towarowa 9, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Szop Market

Towarowa 9

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • naprawa i serwis kosiarek, wykaszarek, pilarek spalinowych i elektrycznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w naprawie i regulacji kosiarek, wykaszarek, pilarek spalinowych i elektrycznych

  • prawo jazdy kat. B

  • obsługa komputera

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w zgranym zespole

Szop Market

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku technicznego zaopatrzenia rolnictwa. W świadomości Polaków jesteśmy już od 1949 roku. Od 1994 roku funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a od roku 2006 wchodzimy w skład Grupy Sznajder. Swoją działalność prowadzimy na terenie północnej Polski, posiadamy sieć sprzedaży liczącą 41 sklepów. W ofercie posiadamy min.: kombajny, ciągniki, maszyny rolnicze, części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych, artykuły zootechniczno-weterynaryjne, akumulatory, ogumienie, akcesoria motoryzacyjne, śruby, oleje, smary, narzędzia warsztatowe, elektronarzędzia itp.

Przewiń do profilu firmy