Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik - Serwisant maszyn

Voltapack Piotr Kamiński

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Serwisowanie maszyn banderolujących

  • Telefoniczne wsparcie techniczne klientów

  • Uruchamianie nowych urządzeń

  • Szkolenie operatorów i mechaników w siedzibie klienta

  • Kontakt telefoniczny z głównym serwisem w Holandii w j. angielskim

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami

  • Pomoc techniczna i wsparcie działu serwisu i sprzedaży

  • Przygotowanie ofert na usługi serwisowe

  • Utrzymywanie stanów magazynowych części zamiennych maszyn

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie

  • Komunikatywny język angielski w mowie i piśmie

  • Obsługa komputera programu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

  • Wykształcenie techniczne technik/inżynier/mechanik

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2-letnie

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność

  • Precyzyjność i dokładność

  • Dbałość o czystość miejsca pracy i powierzony sprzęt

  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole

  • Szybkie podejmowanie decyzji i dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej

  • Zorientowanie na cele i możliwości

  • Umiejętność radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkach

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie stałe oraz premię w zależną od wyników (przejrzysty system wynagradzania)

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazna atmosfera w pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy

  • Benefity

  • szkolenia

  • premie

Bandall Polska, to przedstawiciel globalnej firmy Bandall BV, działająca w branży maszyn pakujących.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Mechanik - Serwisant maszyn.

Przewiń do profilu firmy