Logo Pracuj.pl

Mechanik Serwisant

Lemarpol Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • naprawa i konserwacja wózków widłowych
  • naprawa i konserwacja zwyżek i podestów roboczych
  • wykonywanie przeglądów wózków widłowych u klienta
  • wymiana części i podzespołów po przeprowadzonej mechanicznej lub komputerowej diagnostyce defektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, mechanika i budowa maszyn
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w mechanice lub elektryce
  • uprawnienia konserwatora UDT
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, umiejętność współpracy z ludźmi
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu konsekwencji e dążeniu do realizacji założonych celów
  • gotowość do rozwoju i przyswajania wiedzy z zakresu oferowanych technologii

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, umowę o pracę na pełny etat, pewne i terminowe wynagrodzenie dodatkowo motywowane aneksem prowizyjnym. Ponadto ciągła możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, pakiet szkoleń przygotowujących do pracy, duża samodzielność w działaniu, niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon).

Mechanik Serwisant, mazowieckie