Ta oferta pracy jest nieaktualna od 238 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik - Serwisant

  • Pruszków, Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-08-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Światowy lider w produkcji elektronarzędzi poszukuje pracownika na stanowisko:

    Mechanik/ Serwisant
    (narzędzia elektryczne oraz spalinowe)
    Miejsce pracy: Pruszków, Warszawa (okolice)
    Lokalizacja: Parki Logistyczne w rejonie Pruszkowa

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie napraw serwisowych,
    • Nadzór oraz rozliczanie napraw serwisowych,
    • Przestrzeganie obowiązujących w firmie procedur.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Uprawnień SEP do 1 kV,
    • Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego w zakresie napraw elektronarzędzi oraz urządzeń spalinowych,
    • Wykształcenia zawodowego lub technicznego,
    • Umiejętności prowadzenia rozmów z klientem.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Pracę w oparciu o umowę o pracę.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.